بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی وب سایت چیست ؟

بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی وب سایت چیست ؟

بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی وب سایت چیست ؟

 

این روزها با توجه به حجم بالای استفاده از فضای اینترنت و وب سایت ها، افراد زیادی برای معرفی محصولات و خدمات خود از وب سایت استفاده می کنند. چنانچه شما هم به طراحی وب سایت برای کسب و کار خود نیاز دارید با تیم طراحی وب توکاپس همراه باشید تا به انتخاب یک زبان مناسب برای وب سایت خود برسید.

دیگر مثل گذشته برای معرفی شدن و دیده شدن نیاز به طی کردن مراحل پیچیده نیست. شما می توانید با داشتن وب سایت به راحتی با مشتریان خود تعامل داشته باشید و از نظرات و پیشنهادات آن ها استفاده کنید و برای خود اعتبار کسب کنید. شما برای اینکه از رقبای خود عقب نمانید و بتوانید گوی سبقت را از آن ها بگیرید، نیاز به یک وب سایت بهینه سازی شده دارید.

اگر شما با اصول برنامه نویسی و طراحی وب سایت آشنایی داشته باشید، می توانید از این طریق برای خود کسب درآمد داشته باشید. زبان های برنامه نویسی زیادی وجود دارد که شما می توانید به صورت تخصصی یاد بگیرید و دنبال کنید. پایه زبان های برنامه نویسی تقریبا مشابه هم هستند و اگر شما به تسلط در یک زبان برسید، یادگیری زبان های دیگر چندان برایتان مشکل نخواهد بود.

البته در برنامه نویسی همیشه یک زبان مشخص و برتر وجود ندارد و هر زبانی با توجه به نوع پروژه و ماهیت سایت، برتری های خودش را دارد و هیچ چیز قطعی نیست.

رایج ترین زبان های برنامه نویسی 

 • JAV
 • #C
 • C++ / C
 • JAVA SCRIPT  (همراه با HTML و CSS )
 • VISUAL BASIC
 • PHP
 • OBJECTIVE_C
 • PERL
 • PYTHON
 • RUBY
 • asp.net

بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی وب سایت چیست ؟

بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی وب سایت در ایران

ASP.Net : یکی از بهترین زبان های طراحی وب سایت در ایران  ASP.Net است که میتوان وب سایت های بزرگی را به وسیله ی آن پیاده سازی کرد. امروزه سایتهای معروف و پرکاربردی مثل ورزش سه، دیجی کالا و… به وسیله ی این زبان ایجاد شده اند.

 

php : این زبان یکی دیگر از محبوب ترین ها در ایران می باشد که به صورت میانگین ۹۵ درصد از وب سایت ها از این زبان یا ASP.Net استفاده می نمایند.

 

پایتون : از این زبان نیز می توان استفاده کرد با وجود اینکه شاید کم تر نام آن را شنیده باشید ولی طراحی وب سایت با این مورد قابل انجام است اما در ایران خیلی خیلی کم این زبان را استفاده میکنند بخاطر همین موضوع تقریبا این زبان ناشناخته است.

 

جاوا : این زبان تقریبا در دنیا بسیار معروف و شناخته شده است ولی در ایران طرفدار چندان زیادی ندارد. بیشتر محصول ها در دنیا برنامه نویس .Net می باشد.

 

روبی و پرل : این دو زبان در ایران کاربردی ندارند و برای طراحی وب سایت از آن ها استفاده نمی شود.

چنانچه شما هم برای کسب و کار خود نیاز به یک وب سایت دارید، تیم طراحی وب توکاپس در این راه همراه شما هستند و به شما کمک می کنیم تا به ایده آل های خود برسید.

 

 


غلامرضا بهشتیان

من غلامرضا بهشتیان، عاشق نوشتن مقاله های مفید در حوزه ی وب هستم. امیدوارم مقالات نوشته شده نظر شما خوانندگان عزیز را جلب نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *