یکی از مشکلات بزرگی که افراد برای طراحی سایت خود، معمولا با آن دست و پنجه نرم می کنند این است که نمیتوانند یک تیم طراحی وب خوب و مطمئن پیدا کنند. با توجه به اهمیت بالای وب سایت ها در زمینه ی رشد کسب و کار و جلب اعتماد و رضایت مشتری، وظیفه‌ی شما به عنوان مدیر این است که با یک تیم مجرب و متخصص در زمینه طراحی سایت مشارکت داشته باشید و از خدمات کامل آن تیم بهره ببرید.

در این مقاله قصد داریم درباره نحوه عملکرد تیم طراحی وب صحبت کنیم. پس با توکاپس در ادامه همراه باشید.

تیم طراحی وب چگونه کار می کند؟

تیم طراحی وب معمولا به صورت فریلنسری کارهای خود را انجام می‌دهند. اعضای تیم ممکن است همگی در کنار هم نباشند. در برخی از شرکت ها محلی برای دور هم جمع شدن اعضای گروه وجود ندارد و تمام اعضا کارهایشان را در برنامه هایی مثل ترلو با هم هماهنگ می کنند. پس از مدت زمانی که آن بخش از پروژه به اتمام رسید; تمام افراد، بخش های تکمیل شده را برای مدیر تیم ارسال می کنند تا مدیر موارد را در کنار هم قرار دهد.

البته تمامی مواردی که در بالا گفته شد موارد معمول در این کار هستند ولی ما در  تیم طراحی وب توکاپس کارها را در دفتر خود، کنار هم انجام می دهیم. بعضی از تیم ها نیز کار را به صورت جداگانه تکمیل می کنند و به نفر بعدی می سپارند تا کار خود را بر روی آن انجام دهند.

چرا تیم هایی که کنار هم کار می کنند قوی ترند؟

تجربه نشان داده است، تیم هایی که در کنار هم مشغول به کار هستند موفق تر هستند چون افراد می توانند از یک دیگر انرژی بگیرند. در این صورت کل تیم خود را در زیر پرچم یک برند بزرگ می بینند و بهتر عمل می کنند.

نکته مثبت بعدی خاصیت رقابتی بیشتر بین اعضا است.  وقتی تعداد اعضا در یک تیم بیشتر باشند، بین اعضا حس رقابت ایجاد می شود و سعی می کنند تا بهتر کار کنند تا هم سطح بقیه اعضا شوند و در تیم قرار بگیرند.

ما در توکاپس  افرادی را استخدام می کنیم که نمونه کارهای خوبی داشته باشند و در اخلاق فردی و تیمی قوی باشند و قابلیت اعتماد را داشته باشند.

توکاپس برای اعضای تیم خود، برنامه هایی در راستای توسعه فردی نیز برگزار می کند تا علم اعضا را روز به روز افزایش داده  و بتوانند از علومی که فرا گرفته اند به نحو بهتری در پروژه های خودشان استفاده کنند و طراحی سایت حرفه ای انجام دهند.

امیدوارم از خواندن این مطلب نهایت استفاده را برده باشید و در انتخاب تیم مورد نظر خود دقت لازم را داشته باشید.


غلامرضا بهشتیان

من غلامرضا بهشتیان، عاشق نوشتن مقاله های مفید در حوزه ی وب هستم. امیدوارم مقالات نوشته شده نظر شما خوانندگان عزیز را جلب نماید.