| کدنویسی زیرساخت ها
پروژه ی سایت ساز وردپرس

  • این پروژه جهت نصب خودکار سایت های متعدد وردپرسی از طریق ادمین اختصاصی تولید گردیده است. این سیستم اطلاعات سایت جدیدی که قرار است راه اندازی گردد را از کاربر دریافت نموده و یک سایت وردپرسی کامل با به طور خودکار در دایرکتوری مربوطه برای کاربر نصب خواهد کرد.

پروژه ی سایت ساز وردپرس

تعدادی از مشاغل و اصناف این گنجایش را دارند، تا به مخاطبین خود یک زیر سایت از شبکه ی اصلی خود ارائه دهند، این سایت ها معمولا همگی از یک سایت واحد که مرکز همه ی این سایت هاست ساخته و کنترل می شوند.

به طور تخصصی به این نوع سایت ها سایت هاب با سایت شکبه ای یا شبکه ی وبلاگی گفته می شود.

بدین معنا که شما می توانید تعداد زیادی سایت با یک کنترل پنل داشته باشید.

تیم طراحی سایت توکاپس این سیستم را با موفقیت برای شرکت بینش بعد سوم تولید نموده است.

طراحی سایت های محاسباتی، طراحی سایت های اختصاصی، طراحی سایت های گردشکری، طراحی سایت های خارجی، طراحی سایت های رزرواسیون و انواع سرویس های تحت وب خصوصی و عمومی، تیم طراحی سایت توکاپس را به یک انتحاب خوب برای افراد سخت پسند تبدیل نموده است.

تیم اجرایی این پروژه

برای اجرای هر پروژه معمولا افرادی از تیم توکاپس درگیر می شوند، اینجا می توانید اطلاعات تیم اجرایی توکاپس برای پروژه ی (پروژه ی سایت ساز وردپرس) را مشاهده نمایید.

محمد قاسمی

forntend,backend,db

محمد قاسمی مهندس آی تی از دانشگاه خیام مشهد می باشد ,ایشان از سال ۱۳۹۱ در حوضه ای طراحی وب کار میکنند

غلامرضا بهشتیان

SEO,forntend,backend,db

از سال 91 در حوزه ی وب فعالیت دارم، پس از مدتی تصمیم گرفتم به جای کار انفرادی تیمی جوان و خلاق رو تشکیل بدم، که نتیجه ی اون شد تیم طراحی وب توکاپس

هم اکنون به عنوان مدیر مجموعه و عضوی کوچک از مجموعه ی توکاپس فعایت دارم

نمونه کارهای دیگر

از جمله انواع خدمات تیم طراحی وب توکاپس می توان به سئو سازی، پشتیبانی فنی و توسعه انواع سیستم های تحت وب، گرافیک، برندینگ، تبدیل PSD به HTML، برنامه نویسی وب و اپلیکیشن های موبایل، اشاره نمود.