| پشتیبانی سایت | کدنویسی زیرساخت ها | طراحی گرافیکی سایت
پروژه ی محاسباتی بیزبرد

  • بیزبرد یک پروژه ی محاسباتی بسیار پیچیده با حدود 600 فرمول محاسباتی وابسته به یکدیگر است، که به لطف خدا توسط تیم طراحی سایت توکاپس برای چند تن از اساتید...

پروژه ی محاسباتی بیزبرد

بیزبرد یک پروژه ی محاسباتی بسیار پیچیده با حدود 600 فرمول محاسباتی وابسته به یکدیگر است، که به لطف خدا توسط تیم طراحی سایت توکاپس برای چند تن از اساتید دانشگاه پیام نور تهران تولید گردید.

هدف از تولید این سامانه ی محاسباتی پیشرفته، ارائه ی یک سکو برای محاسبه و پیشبینی سود و زیان کسب و کارها و پروژه های بزرگ برای 4 سال اول کاری بود.

پروژه از یک فایل اکسل محاسباتی پیچیده شروع شد، که از ما خواسته شد، به صورت سایت و تحت وب کدنویسی شود، به طوری که دیگر برای ورود اطلاعات و محاسبات وابستگی ای به فایل اکسل ازائه شده وجود نداشته باشد و سیستم به طور کامل همه ی محاسبات وابسته را انجام دهد.

لازم به ذکر است، این پروژه قبل تر توسط کارفرما به تیم دیگری سپرده شده بود، که پس از یک سال تلاش، کار را بدون نتیجه لغو نموده بودند.

سرانجام این کار توسط مهندسین با تجربه ی تیم طراحی سایت توکاپس به اتمام رسید و بدون خطای محاسباتی و با رابط کاربری شکیل به کارفرما تحویل گردید.

نوبت شماست :)

تیم اجرایی این پروژه

برای اجرای هر پروژه معمولا افرادی از تیم توکاپس درگیر می شوند، اینجا می توانید اطلاعات تیم اجرایی توکاپس برای پروژه ی (پروژه ی محاسباتی بیزبرد) را مشاهده نمایید.

غلامرضا بهشتیان

SEO,forntend,backend,db

از سال 91 در حوزه ی وب فعالیت دارم، پس از مدتی تصمیم گرفتم به جای کار انفرادی تیمی جوان و خلاق رو تشکیل بدم، که نتیجه ی اون شد تیم طراحی وب توکاپس

هم اکنون به عنوان مدیر مجموعه و عضوی کوچک از مجموعه ی توکاپس فعایت دارم

محمد قاسمی

forntend,backend,db

محمد قاسمی مهندس آی تی از دانشگاه خیام مشهد می باشد ,ایشان از سال ۱۳۹۱ در حوضه ای طراحی وب کار میکنند

نمونه کارهای دیگر

از جمله انواع خدمات تیم طراحی وب توکاپس می توان به سئو سازی، پشتیبانی فنی و توسعه انواع سیستم های تحت وب، گرافیک، برندینگ، تبدیل PSD به HTML، برنامه نویسی وب و اپلیکیشن های موبایل، اشاره نمود.