| طراحی گرافیکی سایت | تبدیل Psd به HTML | کدنویسی زیرساخت ها
سایت ایده شهر شهرداری مشهد

  • سایت ایده شهر، یکی از بزرگترین سایت های نوشته شده در زمینه ی ایده پردازیست، که نسخه ی دوم آن به همت گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد و توسط تیم طراحی وب توکاپس ...

سایت ایده شهر شهرداری مشهد

سایت ایده شهر، یکی از بزرگترین سایت های نوشته شده در زمینه ی ایده پردازیست، که نسخه ی دوم آن به همت گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد و توسط تیم طراحی سایت توکاپس تولید شد.

این سایت ارتباط میان مدیران مجموعه ی شهرداری و مردم را به طور مستقیم برقرار نموده و این امکان را می دهد، تا مسئولین ایده ها و پیشنهادات مردمی را در سامانه به طور مستقیم دریافت نمایند.

ایده پردازی در سایت ایده شهر شهرداری مشهد، برای اولین بار در ایران اجرا شد، این سایت موفق به دریافت جایزه ی متروپولیس گردید.

سرانجام این سایت و سازمان آن(گروه مشاوران شهرداری مشهد) توسط شهردار جدید مشهد در سال 1395 علیرغم همه ی پیشرفت هایی که در خوزه ی اجتماعی و ایده پردازی داشته است، تعطیل شد.

تیم طراخی سایت توکاپس آمادگی کامل خود را برای کار با دانشگاه ها و مراکز علمی برای احیای مجدد سایت های ایده پروری و ایده پردازی اعلام می دارد و از هرگونه پیشنهاد در این زمینه با توجه به پیشینه و تجربه ی چندساله ای که در این زمینه دارد، استقبال خواهد نمود.

 

تیم اجرایی این پروژه

برای اجرای هر پروژه معمولا افرادی از تیم توکاپس درگیر می شوند، اینجا می توانید اطلاعات تیم اجرایی توکاپس برای پروژه ی (سایت ایده شهر شهرداری مشهد) را مشاهده نمایید.

غلامرضا بهشتیان

SEO,forntend,backend,db

از سال 91 در حوزه ی وب فعالیت دارم، پس از مدتی تصمیم گرفتم به جای کار انفرادی تیمی جوان و خلاق رو تشکیل بدم، که نتیجه ی اون شد تیم طراحی وب توکاپس

هم اکنون به عنوان مدیر مجموعه و عضوی کوچک از مجموعه ی توکاپس فعایت دارم

نمونه کارهای دیگر

از جمله انواع خدمات تیم طراحی وب توکاپس می توان به سئو سازی، پشتیبانی فنی و توسعه انواع سیستم های تحت وب، گرافیک، برندینگ، تبدیل PSD به HTML، برنامه نویسی وب و اپلیکیشن های موبایل، اشاره نمود.