| کدنویسی زیرساخت ها | مشاوره ی کسب و کار
سیستم مانیتورینگ اتاق های پخت کارخانه ی پاک تلیسه ی کرج

  • کارخانه ی پاک تلیسه که با برند 202 شناخته شده است، یک کارخانه تولید فرآورده های گوشتی واقع در کرج می باشد.

سیستم مانیتورینگ اتاق های پخت کارخانه ی پاک تلیسه ی کرج

کارخانه ی پاک تلیسه که با برند 202 شناخته شده است، یک کارخانه تولید فرآورده های گوشتی واقع در کرج می باشد.
جهت مانیتورینگ اتاق های پخت سوسیس و کالباس این کارخانه، تیم توکاپس وارد عمل شد، وبا تولید سامانه ی مانیتورینگ بخشی از نیاز این سازمان را برطرف نمود.

این سامانه اطلاعات دمای پخت، مراحل پخت دماهای تنظیمی اتاق پخت و پارامتر های مورد نیاز دیگر را از دستگاه های PLC کارخانه دریافت نموده و علاوه بر نمایش نموداری بر روی مانیتورهای تعبیه گردیده در کارخانه، اطلاعیه های لازم را به مسئول خط تولید ارسال می نماید.

وجود سامانه هایی از این دست در کارخانه جات و مراکز تولیدی بسیار حیاتی بوده و تیم توکاپس در این زمینه تجربه ی خوبی را کسب نموده است.

 

تیم اجرایی این پروژه

برای اجرای هر پروژه معمولا افرادی از تیم توکاپس درگیر می شوند، اینجا می توانید اطلاعات تیم اجرایی توکاپس برای پروژه ی (سیستم مانیتورینگ اتاق های پخت کارخانه ی پاک تلیسه ی کرج) را مشاهده نمایید.

غلامرضا بهشتیان

SEO,forntend,backend,db

از سال 91 در حوزه ی وب فعالیت دارم، پس از مدتی تصمیم گرفتم به جای کار انفرادی تیمی جوان و خلاق رو تشکیل بدم، که نتیجه ی اون شد تیم طراحی وب توکاپس

هم اکنون به عنوان مدیر مجموعه و عضوی کوچک از مجموعه ی توکاپس فعایت دارم

نمونه کارهای دیگر

از جمله انواع خدمات تیم طراحی وب توکاپس می توان به سئو سازی، پشتیبانی فنی و توسعه انواع سیستم های تحت وب، گرافیک، برندینگ، تبدیل PSD به HTML، برنامه نویسی وب و اپلیکیشن های موبایل، اشاره نمود.