طراحی اپلیکیشن فروشگاه کفش

  • اگر شما هم یک اپلیکیشن فروشگاهی برای فروش انواع کفش میخواهید این مقاله را از دست ندهید.


طراحی اپلیکیشن فروشگاه کفش

فروش کفش و تولید کفش از جمله شغل هاییست که هیچ گاه از رونق نخواهد افتاد.

امروزه درخواست های زیادی برای طراحی یک اپلیکیشن آنلاین فروش کفش داریم. این اپلیکیشن ها به مردم کمک می کنند، بدون مراجعه به انبوه فروشگاه های کفش و رفت آمد و صرف وقت زیاد در خیابان ها، انواع کفش های نزدیک به صلیغه ی خود را با چند کلیک در اینترنت پیدا کنند، و در صورتی که از یکی از آنها خوششان آمد، یا آنرا به صورت آنلاین خریداری کنند، و یا فقط به همان فروشگاهی که جنس مورد نظرشان را دارد، به صورت فیزیکی مراجعه کنند.

ما به عنوان یک شرکت برنامه نویسی و طراحی وب در مشهد، واقعا مشتاق هستیم تا علاوه بر طراحی وبسایت و اپلیکیشن در مشهد، طراحی وبسایت و اپلیکیشن در حوزه ی کفش را در تهران، سمنان، کرمانشاه، و همچنین شهرهای دیگر و حتی کشور های دیگر، اجرا کنیم.

سعی ما بر این است، تا آنچه درخور است را برای شما اجرا کنیم.

پیشنهاد ما برای طراحی و آنلاین سازی فروشگاه کفش:
- طراحی یک لوگوی چشم نواز - طراحی هویت بصری سایت شما - طراحی وبسایت فروشگاهی با قابلیت معرفی محصولات شما و فروش آنلاین - طراحی و دیزاین حرفه ای صفحه ی اینستاگرام شما - سئوی سایت شما و بهینه سازی برای موتورهای جست و جو

چرا باید محصولات خود را به صورت آنلاین معرفی کنیم؟

پاسخ خیلی ساده هست!! چون جندین میلیارد نفر کاربر اینترنت هستند و می توان در سال برای یک سایت میلیون ها بازدید کننده داشت.
اتفاقی هیچ گاه در فروشگاه شما رخ نخواهد داد.
تعدا بازدید های سالانه ای که می تواند در یک فروشگاه فیزیکی که محصولی خاص برای متقاضیان خاص دارد، به هیچ وجه قابل مقایسه با یک سامانه ی اینترنتی آنلاین که پتانسیل بازدید میلیون ها نفر در سال را دارد نخواهد بود. اگر تصمیم خود را گرفتید، همین امروز با ما تماس بگیرید.
ما از ابتدای کار تا موفقیت شما در کنارتان خواهیم بود. تیم طراحی وب توکاپس

نمونه کارهای دیگر

از جمله انواع خدمات تیم طراحی وب توکاپس می توان به سئو سازی، پشتیبانی فنی و توسعه انواع سیستم های تحت وب، گرافیک، برندینگ، تبدیل PSD به HTML، برنامه نویسی وب و اپلیکیشن های موبایل، اشاره نمود.