طراحی اپلیکیشن فروشگاه کفش

  • اگر شما هم یک اپلیکیشن فروش کفش میخواهید از اینجا شروع کنید.


طراحی اپلیکیشن فروشگاه کفش

فروش کفش و تولید کفش از جمله شغل های جذابیست که می تواند تبدیل به فروشگاه آنلاین پربازدید شود

امروزه درخواست های زیادی برای طراحی یک اپلیکیشن فروش کفش یا طراحی سایت فروش کفش داریم. اپلیکیشن های فروش کفش به مردم کمک می کنند، به راحتی از هر مکانی، امکان بررسی و مقایسه ی انواع کفش های مورد نیاز خود را داشته باشند و از آخرین تخفیف ها بدون مراجعه ی فیزیکی با خبر شوند.
شرکت برنامه نویسی و طراحی وب ما مشتاق است تا علاوه بر طراحی وبسایت و اپلیکیشن فروش کفش در مشهد، خدمات دیگری را که نیاز تولید کنندگان و توزیع کنندگان کفش است را ارائه دهد.

پیشنهاد توکاپس برای شما:
- طراحی یک لوگوی چشم نواز - طراحی هویت بصری سایت شما - طراحی وبسایت فروشگاهی با قابلیت معرفی محصولات شما و فروش آنلاین - طراحی و دیزاین حرفه ای صفحه ی اینستاگرام شما - سئوی سایت شما و بهینه سازی برای موتورهای جست و جو
- ارائه ی پنل پیامکی جهت کمپین سازی و ارائه ی تخفیفات با مشتریان - گزارش دهی دقیق از میزان مراجعه و مناطق مراجعه کنندگان - بررسی میزان سود و زیان - ایجاد نمایندگی برای تولید کنندگان و اعمال تخفیف های اختصاصی برای سفارش های انبوه - ایجاد و مدیریت کانال تلگرام معرفی کفش در صورت نیاز مشتری

چرا باید محصولات فروشگاهی خود را به صورت آنلاین معرفی کنیم؟

پاسخ خیلی ساده هست!! اینترنت هر روز میلیاردها کاربر آنلاین دارد و بستر مناسبی برای معرفی آنلاین محصولات است. اتفاقی که هیچ گاه در فروشگاه فیزیکی شما رخ نخواهد داد.
تعداد بازدید های سالانه ی یک فروشگاه فیزیکی که محصولی خاص برای متقاضیان خاص دارد، به هیچ وجه قابل مقایسه با یک سامانه ی اینترنتی آنلاین که پتانسیل بازدید میلیون ها نفر در سال را دارد نخواهد بود. اگر تصمیم خود را گرفتید، همین امروز با ما تماس بگیرید.
ما از ابتدای کار با بودجه ی مورد نظر شما تا موفقیت شما در کنارتان خواهیم بود. تیم طراحی وب توکاپس

نمونه کارهای دیگر

از جمله انواع خدمات تیم طراحی وب توکاپس می توان به سئو سازی، پشتیبانی فنی و توسعه انواع سیستم های تحت وب، گرافیک، برندینگ، تبدیل PSD به HTML، برنامه نویسی وب و اپلیکیشن های موبایل، اشاره نمود.