نمونه داشبرد سایت مکان یابی

  • یک نمونه داشبرد برای یک سایت خارجی که در زمینه ی سامانه ی هوشمند حمل و نقل فعالیت دارد.


نمونه داشبرد سایت مکان یابی

امروزه اسکریپت های سامانه های هوشمند حمل و نقل طرفداران زیادی پیدا کرده است.
این سامانه های تحت وب، به مشتریان کمک می کنند ارزان تر و با اطمینان بیشتری به سفرهای درون شهری بپردازند.
از انواع این سامانه های حمل و نقلی آنلاین می توان به سرویس مدارس آنلاین، سرویس اداره جات آنلاین، سرویس های حمل و نقل عمومی آنلاین که مسیر و زمان رسیدن وسیله ی نقلیه را اعلام می کنند، سرویس تاکسی آنلاین، سرویس پیک موتوری آنلاین، خدمات در محل آنلاین، کارواش آنلاین و .
.
.
که همگی در سیستم ناوگان حمل و نقل درون شهری فعالیت می کنند نام برد.

قیمت طراحی و ساخت اپلیکیشن مثل تپ سی و یا اسنپ چند است؟

اگر به دنبال این هستید تا نمونه ای از اپلیکیشن هایی مانند اسنپ و تپ سی را برای کسب و کار و یا سازمان خود پیاده سازی نمایید، حتما با این سوال مواجه می شوید، که قیمت این اپلیکیشن ها معمولا چند است؟

قیمت اپلیکیشن هایی مانند اسنپ و تپ سی

قیمت این اپلیکیشن ها بسته به زبان و تجربه ی شرکتی که آنها را کدنویسی می کند، متفاوت است.
برای مثال ممکن است شما بخواهید از اسکریپت های آماده ای که در وبسایت هایی مثل codecanion به فروش می رسد استفاده نمایید، در این صورت با پرداخت مبلغی بین 60 الی 2000 دلار بسته به امکانات اسکریپت مورد نظر صاحب یک سامانه ی حمل و نقل آنلاین میشوید.
چنانچه بخواهید کار را به یک شرکت برنامه نویسی بسپارید، بین 15 میلیون تومان تا 200 میلیون تومان ممکن است نیاز به سرمایه داشته باشید، که این هم به میزان تجربه؛ سیستم کدنویسی، تعداد نفرات و زمان پروژه بستگی دارد، و نمی توان عدد دقیقی برای آن تعریف نمود.

آیا این کار در شهر من رونق دارد؟

خیلی از شهر ها هنوز به سامانه ی هوشمند حمل و نقل تب سی یا اسنپ تجهیز نشده اند، و یا ممکن است هیچ وقت مجهز نشوند، چرا که ساماندهی رانندگان، و رسیدگی به شکایات مسافران نیاز به دانش کامل از اقلیمی که در آن خدمات ارائه می دهیم دارد، و ممکن است برای برخی شرکت ها میزان هزینه ای که برای راه اندازی سامانه در یک منطقه صرف می شود به نسبت سود دریافتی از آن منطقه بیشتر باشد، پس احتمالا این سامانه به آن نقاط خدمات نخواهد داد.

چنانچه قصد دارید سیستم حمل و نقل درون شهری آنلاین راه اندازی نمایید، می توانید با تیم طراحی سایت توکاپس جهت طراحی سامانه ی حمل و نقلی آنلاین مناسب با اقلیم خود به صورت رایگان مشورت کنید.
راه اندازی چنین سامانه ای نیازمند برنامه ریزی و تبلیغات و همچنین کسب مجوزهای لازم از سازمان های مربوطه است اما کار نشدنی ای نیست.
نوبت شماست :)

نمونه کارهای دیگر

از جمله انواع خدمات تیم طراحی وب توکاپس می توان به سئو سازی، پشتیبانی فنی و توسعه انواع سیستم های تحت وب، گرافیک، برندینگ، تبدیل PSD به HTML، برنامه نویسی وب و اپلیکیشن های موبایل، اشاره نمود.