| کدنویسی زیرساخت ها | افزونه نویسی
سیستم تغییر خودکار آی پی برای دیجیتال اوشن، هتزنر

  • خیلی از افرادی که در حوزه ی وب فعالیت دارند، میدانند که به دلایلی گاهی آی پی سرور های آنها در ایران یا هر کشوری مسدود میشود. راه چاره چیست؟ یکی از راه حل های مناسب برای جلوگیری از این اتفاق، راه اندازی سیستم تشخیص خودکار و تغییر اتوماتیک آی پی می باشد.

سیستم تغییر خودکار آی پی برای دیجیتال اوشن، هتزنر

خیلی از افرادی که در حوزه ی وب فعالیت دارند، میدانند که به دلایلی گاهی آی پی سرور های آنها در ایران یا هر کشوری مسدود میشود.
راه چاره چیست؟ یکی از راه حل های مناسب برای جلوگیری از این اتفاق، راه اندازی سیستم تشخیص خودکار و تغییر اتوماتیک آی پی می باشد. که بر روی سرور های ابری نظیر دیجیتال اوشن و یا هتزنر کار میکند.

این سیستم به طور خودکار سرور را پایش میکند، و در صورتی که سرور مذکور از دسترسی خارج شده باشد، آی پی آن را تغییر میدهد.

این فرآیند به طور خودکار اجرا میگردد.

معمولا این سرویس در کشور های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد و موارد کاربرد زیادی دارد، که پس از مشاوره میتوانید از مزایای آن استفاده کنید.

جهت مشاوره تماس بگیرید

تیم اجرایی این پروژه

برای اجرای هر پروژه معمولا افرادی از تیم توکاپس درگیر می شوند، اینجا می توانید اطلاعات تیم اجرایی توکاپس برای پروژه ی (سیستم تغییر خودکار آی پی برای دیجیتال اوشن، هتزنر) را مشاهده نمایید.

غلامرضا بهشتیان

SEO,forntend,backend,db

از سال 91 در حوزه ی وب فعالیت دارم، پس از مدتی تصمیم گرفتم به جای کار انفرادی تیمی جوان و خلاق رو تشکیل بدم، که نتیجه ی اون شد تیم طراحی وب توکاپس

هم اکنون به عنوان مدیر مجموعه و عضوی کوچک از مجموعه ی توکاپس فعایت دارم

نمونه کارهای دیگر

از جمله انواع خدمات تیم طراحی وب توکاپس می توان به سئو سازی، پشتیبانی فنی و توسعه انواع سیستم های تحت وب، گرافیک، برندینگ، تبدیل PSD به HTML، برنامه نویسی وب و اپلیکیشن های موبایل، اشاره نمود.