یک نمونه طراحی سایت مدرن

  • یک نمونه طراحی سایت مدرن که به صورت گرادینت اجرا گردیده است.سایت های مدرن این روزها ....


یک نمونه طراحی سایت مدرن

یک نمونه طراحی سایت مدرن که به صورت گرادینت اجرا گردیده است.سایت های مدرن این روزها شکل و شمایل تک صفحه ای به خود گرفته اند و معمولا هدف مند تولید می شوند.

چه نوع سایت هایی؟

این روزها سایت های معرفی محصول و یا سایت های معرفی خدمات، رواج زیادی پیدا نموده اند، این سایت ها معمولا برای اطلاع رسانی و یا معرفی یک محصول خاص طراحی می شوند.

سایت های مدرن چه ویژگی هایی دارند؟

سایت های مدرن دارای انیمیشن ها و جلوه های بصری هستند. از تصاویر بسیار زیبا و با کیفیت در سراسر سایت استفاده می کنند. هوشمند هستند و در موبایل، تبلت و انواع رایانه در سایز های مختلف قابل دسترسی هستند. تجربه ی کاربری شیرینی را به کاربر القا می کنند. سایتت های مدرن در یاد کاربران می مانند، و احتمال اینکه کاربر آنها را به عنوان سایتی خاص و نمونه معرفی کند، بالاست. از آخرین تکنولوژی ها و تکنیک های طراحی گرافیکی و کدنویسی و ارتباطی بهره می برند. *سایت های مدرن نسبت به سایت های دیگر خاص تر و خلاقانه هستند.

چطور می توانم یک سایت خلاقانه و مدرن داشته باشم؟

سایت های مدرن و با کیفیت توسط گرافیست ها و UX کارها تولید می شوند. بنابراین دست به کار شوید و در آرشیو های طراحان وب جست و جو کنید تا گرافیست ها و نمونه کارهای خلاقانه و با کیفیت را شناسایی کنید. پس از اینکه فرد مورد نظر را یافتید، حال نوبت به ارائه ی اطلاعات است. در این مرحله باید همه ی جزئیاتی که میخواهید در سایت شما به عموم ارائه شود را با طراح سایت خود در میان بگذارید. جدا از مباحث بصری سایت که توسط گرافیست های خبره طراحی می شود، در مرحله ی بعد شما نیاز به یک تیم برنامه نویسی و مشاوره ی کسب و کار، برای اجرای طرح گرافیکی بر روی یک پایگاه اینترنتی دارید، تا بتواند شما را در پیاده سازی سایت طراحی شده، آموزش استفاده از سایت، پشتیبانی، رفع خطا، تبلیغات و معرفی به موتورهای جست و جو همراهی کند.

نوبت شماست :)

نمونه کارهای دیگر

از جمله انواع خدمات تیم طراحی وب توکاپس می توان به سئو سازی، پشتیبانی فنی و توسعه انواع سیستم های تحت وب، گرافیک، برندینگ، تبدیل PSD به HTML، برنامه نویسی وب و اپلیکیشن های موبایل، اشاره نمود.